fbpx
preloader

0%

road
car car

chill party enjoy life

TogetheR

kontakt +

Dotacja z funduszy Unii Europejskiej

OGÓLNE INFORMACJE O PROJEKCIE

Program operacyjny: Program Operacyjny Inteligentny Rozwój

Tytuł projektu: Promocja oraz internacjonalizacja na rynku Republiki Południowej Afryki napoju energetycznego KABISA produkowanego przez Mutalo Group.

Cel projektu: Wprowadzenie i spopularyzowanie marki KABISA na rynku Republiki Południowej Afryki oraz zwiększenie bazy klientów dla oferowanego produktu.

Planowane rezultaty: Zwiększenie obrotu eksportowego oraz nawiązanie nowych kontaktów handlowych.

Numer projektu: POIR.03.03.03-06-0002/18-00

Beneficjent: Mutalo Group Sp. z o. o.,
ul. Tadeusza Zawadzkiego “ZOŚKI” 2A/43, 23-204 Kraśnik

Całkowita wartość projektu 397 700,00 PLN
Udział Unii Europejskiej 338 045,00 PLN

 

PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ Z EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU ROZWOJU REGIONALNEGO. PROGRAM OPERACYJNY INTELIGENTNY ROZWÓJ 2014 – 2020

Naturalny cukier

Innowacyjne opakowanie i design

Składniki zgodne ze standardami Halal

Bezkonkurencyjny stosunek ceny do jakości

Wyjątkowy tropikalny smak

Wysokiej jakości europejskie składniki

Witaminy B2, B3, B5, B6 i B12

Produkcja zgodna ze standardami IFS Food i HACCP

Udział w Międzynarodowych Targach Żywności

Jako jeden z największych producentów napojów energetycznych bierzemy udział w licznych wydarzeniach z sektora żywności. Tego typu imprezy to idealna okazja do nawiązania kontaktów umożliwiających przedstawienie produktu nowej grupie odbiorców oraz wprowadzanie go na kolejne rynki. Z każdym kolejnym wydarzeniem KABISA budzi coraz większe zainteresowanie i zyskuje na popularności, innowacyjność napoju zdobywa uznanie wśród uczestników i potencjalnych klientów.
1. Nasz zespół brał udział w targach SIAL Paris w październiku 2018. Produkowany przez nas napój wzbudził sensację, doceniono jego wysokiej jakości skład, wyjątkowy design i doskonały smak. Targi SIAL Paris to jeden z najważniejszych wydarzeń w branży spożywczej.
2. W maju 2019 roku wzięliśmy udział w targach SIAL China. Targi te należą do największych wydarzeń międzynarodowych skupiających profesjonalistów z branży FMCG.
3. Africa’s Big 7 (23-25 czerwca 2019)
4. Anuga (4-9 października 2019)
5. Sial middle east (9-11 grudnia 2019)

Napój energetyczny KABISA jest wykonany z wysokiej jakości składników pochodzenia europejskiego, w tym witamin B2, B3, B5, B6 i B12. Ten wyjątkowy napój zawiera tylko naturalny cukier i nie zawiera sztucznych substancji słodzących. KABISA wyróżnia się unikalnym designem puszki i naszym kluczowym przesłaniem: cieszmy się życiem!