fbpx
preloader

0%

Mutalo Group – nagroda główna w konkursie Międzynarodowy Czempion

Mutalo Group – nagroda główna w kategorii Debiut na rynkach zagranicznych w konkursie Międzynarodowy Czempion

6 grudnia był dla Mutalo Group dniem przełomowym – w konkursie “Polska Firma – Międzynarodowy Czempion” zdobyliśmy główną nagrodę w kategorii “Debiut na rynkach zagranicznych”. Jest to dla nas wyjątkowe wyróżnienie. Konkurs został zorganizowany już po raz siódmy przez PwC we współpracy z Pulsem Biznesu i PKO Bankiem Polskim; pod patronatem Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii. Gala wręczenia nagród konkursu odbyła się 6 grudnia 2018 roku w restauracji Belvedere w Warszawie. Nagrodę w imieniu założycieli Mutalo Group odebrała Manager ds Marketingu – Pani Angela Konieczko.

Konkurs “Polska Firma – Międzynarodowy Czempion” promuje aktywność polskich firm, które odnoszą sukcesy na światowych rynkach i budują markę Polski na arenie międzynarodowej. Kategoria “Debiutanci” jest przeznaczona dla firm, które odnotowały wysoki wzrost w przychodach pochodzących z ekspansji zagranicznej w minionym roku. W tym roku konkurowaliśmy ze znakomitymi rywalami – tym bardziej jesteśmy dumni z nagrody, która powędrowała właśnie w nasze ręce.

Dzięki działalności na rynkach afrykańskich, nasza marka – KABISA Energy Drink – staje się coraz bardziej rozpoznawalna i zrzesza coraz więcej fanów. Jesteśmy doceniani na wielu rynkach zagranicznych, a niepowtarzalny smak napoju KABISA oraz tropikalny design puszki sprawiają, że napój przykuwa uwagę i pozostaje w pamięci konsumentów na długo!

“Dlaczego polska firma inwestuje w Afryce? Dlaczego to właśnie tam zdecydowaliśmy się budować naszą markę? Przecież to szaleństwo!” – często słyszymy takie słowa i coraz częściej za to szaleństwo jesteśmy nagradzani.